Niestety, ale ta okazja już wygasła.
Promocja znaleziona 25 dni temu

Dwulufowy Inteligentny Odkurzacz do Roztoczy Smarock S10 Pro, Ssanie 13KPa, Moc 500W, Czujnik Roztoczy Kurzu - Wtyczka UE

Aktualna cena299 PLN
Średnia cena produktu w sklepie389 PLN

Sklep GeekbuyingMarka Smarock
Ostatnia aktualizacja ceny 25 dni temu

Sprawdź okazje

Szczegóły okazji

Dwulufowy Inteligentny Odkurzacz do Roztoczy Smarock S10 Pro, Ssanie 13KPa, Moc 500W, Czujnik Roztoczy Kurzu, Pojemnik na Kurz 0,5L – Wtyczka UE

 

Mocne, Szerokie Ssanie

Silnik 500W cechuje się wysoką wydajnością, dużą mocą ssącą oraz doskonałą wytrzymałością. Dzięki mocy 500W i ssaniu 13KPa, Smarock S10 Pro oferuje Ci dogłębne, wydajne czyszczenie. Dzięki wlotowi ssącemu 230mm odkurzacz S10 Pro pozwala ci czyścić duże meble łatwo i bez wysiłku, takie jak duże łóżka i długie kanapy.

Innowacyjna Metalowa Szczotka Obrotowa

Szczotka obrotowa składa się z metalowego korpusu oraz silikonowych pasków, zapewniając szybsze i mocniejsze stukanie. Stale szybkie i mocne stuknięcia z łatwością usuwają roztocza kurzu z Twojego materaca i dobrze chronią powierzchnię materaca.

Oryginalne Pojemniki Dualne

Smarock S10 Pro posiada 2 pojemniki, jeden do filtracji i drugi to magazynowania kurzu. Oryginalny design pojemników dualnych skutecznie oddziela roztocza kurzu i inne alergeny od powietrza, aby osiągać lepszą filtrację powietrza i unikać zapychania filtra.

Inteligentny Czujnik Roztoczy Kurzu

Inteligentny czujnik jest w stanie policzyć roztocza kurzu w otoczeniu z wysoką precyzją i wyświetlić wskaźnik roztoczy kurzu oraz status czyszczenia, aby pomóc Ci w sposób inteligentny. Kiedy Twój materac jest czysty, lampka statusu czyszczenia świeci się na zielono.

Usuwa 99,9% Roztoczy

Smarock S10 Pro wyzwala falę UV długości 253,7nm, która jest w stanie zabijać 99,99% roztoczy i bakterii głęboko w materacu i generuje fale ultradźwiękowe hamujące rozmnażanie się roztoczy dla dogłębniejszego czyszczenia. Aby chronić Twoje oczy, światło UV automatycznie wyłącza się, kiedy urządzenie zostaje uniesione.

Ogrzewanie Wielokierunkowe

Odkurzacz S10 Pro jest w stanie nagrzać się do 55℃ celem zabicia roztoczy i osuszenia Twego materaca. Design ogrzewania wielokierunkowego pozwala czyścić głębiej i dokładniej.

 

Niektóre linki do okazji mogą być linkami partnerskimi. Oznacza to, że w przypadku zakupu danego produktu, możemy od sprzedawcy otrzymać prowizję. Dzięki tym środkom utrzymujemy serwis i dostarczamy codzienną porcję nowych okazji. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Histogram ceny