Najczęściej zadawane pytania

Wszystko co warto wiedzieć na temat Pricemana! Zgromadzilimy tutaj dla Ciebie wiele przydatnych informacji na temat naszego serwisu. Gdybyś jednak nie znalazł tutaj tego co szukasz, możesz śmiało do nas napisać

Jeden serwis, mnóstwo oszczędności - platforma społecznościowa dla łowców okazji!

Priceman prowadzi historię cen dla większości produktów dostępnych w zaufanych sklepach internetowych. Listę sklepów, które monitorujemy znajdziesz tutaj. Baza sklepów systematycznie jest powiększana, abyś miał możliwość obserwowania wszystkich Twoich ulubionych sklepów. Kilka razy dziennie algorytm weryfikuje ceny w sklepie, aby wykryć najlepsze przeceny i zniżki. Analizujemy ceny produktów na przestrzeni ostatnich 180 dni, wyliczając średnią wartość produktu. Użytkownicy mogą indywidualnie śledzić rozwój cen interesujących ich produktów, a Priceman powiadomi ich, gdy osiągnie ustalony z góry próg. Poza monitorowaniem cen produktów, udostępniamy Tobie każdego dnia porcję najlepszych kodów rabatowych, aby Twoje oszczędności były jeszcze większe.

Dzięki Priceman znajdziesz najlepsze, dostępne na rynku okazje. Otrzymasz rzetelne opinie innych użytkowników na temat produktów i sklepów. Będziesz na bieżąco z najnowszymi promocjami i wyprzedażami. Możesz rozpocząć dyskusję na każdy temat lub podzielić się opinią na temat serwisu. Z Priceman.pl oszczędzanie jest proste i przyjemne!
Jak wiarygodne są ceny produktów i okazje?

Nasze dane są stale aktualizowane i zwykle aktualne. Jednak wahania cen zdarzają się bardzo często, dlatego też nasza notowana cena może czasami być nieco opóźniona lub inna niż na stronie sklepu. Zawsze dobrze jest dokładnie sprawdzić cenę w sklepie, zanim faktycznie sfinalizujesz zakup. Priceman wykrywa przeceny produktów w obrębie jednego sklepu. Oznacza to, że promocja w sklepie X nie zawsze jest najtańszą ofertą na dany produkt w internecie. W tym przypadku warto sprawdzić inne sklepy wchodząc na stronę produktu. W podjęciu decyzji może Ci również pomóc historia zmiany ceny produktu dostępna również na stronie produktowej oraz udostępnione kody rabatowe.
Jak często aktualizowane są dane?

Częstotliwość aktualizacji zależy od ogólnego zainteresowania danym sklepem. Średnio aktualizujemy dane 3 razy w ciągu dnia. Jeśli produkt jest przez kogoś śledzony, będzie on aktualizowany co najmniej raz na godzinę. Większość innych jest aktualizowana kilka razy dziennie.
Dlaczego Priceman jest wyjątkowy?

Szukasz okazji, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze? Priceman.pl to platforma stworzona właśnie dla Ciebie! Codziennie analizujemy setki sklepów internetowych, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze oferty na różnorodne produkty, od elektroniki i ubrań po bilety lotnicze i hotele. Z Priceman.pl masz dostęp do wszystkich rodzajów promocji w jednym miejscu: kodów rabatowych, zniżek, okazji dnia i wyprzedaży. Możesz również monitorować ceny wybranych produktów i otrzymywać powiadomienia, gdy ich cena spadnie. Dołącz do społeczności Priceman.pl i dziel się z innymi swoimi odkryciami! Wspólnie możemy znaleźć najlepsze okazje w sieci i oszczędzać na zakupach. Oszczędzaj czas i pieniądze. Zyskaj dostęp do najlepszych ofert w jednym miejscu. Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami i wyprzedażami. Razem tworzymy społeczność łowców okazji, do której bardzo chętnie Ciebie przyjmiemy!
Czy korzystanie z serwisu Priceman jest darmowe?

Tak ! Korzystanie z Priceman i wszystkich jego funkcjonalności jest w pełni darmowe. Nie możesz na tym stracić, a jedynie zyskać (zaoszczędzić na zakupach).
Jakie są kryteria wyboru okazji dnia?

Okazje dnia to produkty, które w ciągu ostatnich 24h od pojawienia się w serwisie zyskały największe uznanie społeczności Priceman. Na uznanie składa się średnia ważona z ilości komentarzy, polubień, wyświetleń oraz kliknięć. Każda akcja naszego użytkownika powoduje, przeliczenie wskaźnika popularności okazji, dzięki czemu, możemy prezentować najlepsze promocje w sklepach.
Gdzie szukać kuponów rabatowych i promocji?

Oczywiście na stronie Priceman. Każdy sklep ma swój unikalny profil, na którym znajdziesz zarówno najnowsze promocje i wyprzedaże, ale także kody rabatowe, informacje o promocjach i darmowych dostawach. Kody rabatowe przypisane do konkretnych produktów, znajdziesz także na stronie szczegółów produktu. Oprócz tego polecamy zapisać się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze rabaty bezpośrednio na e-maila.
Sprzedajcie jakieś produkty?

Nie. Priceman to po prostu serwis informacyjny. Pomagamy znaleźć najlepsze produkty w najniższej cenie. To sprzedawcy detaliczni, z którymi łączymy się, sprzedają produkty, a nie Priceman. Zanim dokonasz zakupu, sprawdź oceny, które inni klienci wystawili sprzedawcy.
Nie mogę znaleźć mojego ulubionego sklepu

Jeżeli nie znalazłeś swojego ulubionego sklepu w serwisie Priceman napisz do nas na adres email bok@priceman.pl. Zrobimy wszystko co w naszych siłach, aby sklep pojawił się na liście.
Dlaczego warto się zarejestrować na Priceman?

Rejestracja konta w serwisie przyniesie Ci wiele korzyści. Przede wszystkim zyskasz dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu. Będziesz mógł obserwować swoje ulubione sklepy, otrzymywać kody rabatowe premium, głosować, komentować. Nasza platforma jest ciągle ulepszana, a wraz z rozwojem koncentrujemy się na poprawie komfortu użytkowania serwisu, nowych funkcjach społęcznościowych oraz prezentowaniu coraz lepszych okazji.
priceman serwis rabatowy
Wyszukiwarka okazji, wyprzedaży i kodów rabatowych

Odkryj niezwykłe okazje i atrakcyjne przeceny w najlepszych sklepach online! Priceman gromadzi najświeższe promocje na szeroki wybór produktów. Zaoszczędź czas i pieniądze, przeglądając setki ofert w jednym miejscu. Nie przegap szansy na zakupy w obniżonych cenach. Z nami łatwo znajdziesz produkt, który Cię interesuje, bez konieczności przeszukiwania wielu stron internetowych.

Znajdziesz nas na

Copyright © 2023-2024 Priceman.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Commerce and shopping stickers created by Stickers - Flaticon