Niestety, ale ta okazja już wygasła.
- 38 %
dodana 10 dni temu

TuningKingz Natural Interior Dressing – dressing do pielęgnacji tworzyw wewnętrznych 400ml

Aktualna cena32.94 PLN
Średnia cena produktu w Mr Cleaner53.44 PLN

Szczegóły okazji

TuningKingz Natural Interior Dressing – to preparat przeznaczony do zabezpieczania i pielęgnacji plastików wewnętrznych, deski rozdzielczej, elementów gumowych, skórzanych oraz winylowych. Przywraca zabezpieczanym elementom ich naturalny wygląd. Formuła produktu zawiera dużą ilość składników antystatycznych, które zapobiegają nadmiernemu osadzaniu się kurzu.

Sposób użycia:

  • Nanieść produkt na aplikator lub mikrofibrę. 
  • Równomiernie rozprowadzić produkt po zabezpieczanej powierzchni. 
  • Sprawdzić czy produkt został dokładnie rozprowadzony, aby nie pozostawić smug. W przypadku ich powstania, powtórzyć czynności.

Uwaga:

  • Chronić przed dziećmi. 
  • Unikać kontaktu ze skórą i oczami. 
  • W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody. 
  • Może powodować reakcję alergiczną skóry. 
  • W przypadku połknięcia pilnie skontaktować się z lekarzem.

Pojemność: 400 ml

Niektóre linki do okazji mogą być linkami partnerskimi. Oznacza to, że w przypadku zakupu danego produktu, możemy od sprzedawcy otrzymać prowizję. Dzięki tym środkom utrzymujemy serwis i dostarczamy codzienną porcję nowych okazji. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego


Komentarze (0)

priceman serwis rabatowy
Wyszukiwarka okazji, wyprzedaży i kodów rabatowych

Odkryj niezwykłe okazje i atrakcyjne przeceny w najlepszych sklepach online! Priceman gromadzi najświeższe promocje na szeroki wybór produktów. Zaoszczędź czas i pieniądze, przeglądając setki ofert w jednym miejscu. Nie przegap szansy na zakupy w obniżonych cenach. Z nami łatwo znajdziesz produkt, który Cię interesuje, bez konieczności przeszukiwania wielu stron internetowych.

Znajdziesz nas na

Copyright © 2023-2024 Priceman.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Commerce and shopping stickers created by Stickers - Flaticon